AKTUALNOŚCI

Komunikat Operatora Systemu Dystrybucyjnego

news

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od Operatora Systemu Dystrybucji informujemy, że w dniach 05 - 06.10.2015 roku na terenie miejscowości Kłodzko, Boguszyn, Niemcza, Nowa Wieś Niemczańska, Bardo Śląskie, Krosnowice, Gorzanów, Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie, Ołdrzychowice, Lądek Zdrój, Strachocin, Stronie Śląskie, Przerzeczyn Zdrój, Szalejów Górny, Szalejów Dolny, Ząbkowice, Ziębice, Brodziszów, Olbrachcice, Carota Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego.

WIĘCEJ >

Energetyczne Centrum SA na kolejny sezon z drużyną ROSA Radom

news

Energetyczne Centrum S.A. parafowało nową umowę sponsorską z ROSĄ Radom, przedłużając w ten sposób prawie 3-letnią współpracę z radomską drużyną, która z roku na rok osiąga lepsze rezultaty w rozgrywkach krajowych.

WIĘCEJ >

Energetyczne Centrum SA świętuje 5-lecie grupy kapitałowej European Energy Center

news

Energetyczne Centrum SA jest częścią grupy European Energy Center, która w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

WIĘCEJ >

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Energetycznego Centrum SA.

news

Energetyczne Centrum SA zostało wyróżnione Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej (CBW).

WIĘCEJ >

Energetyczne Centrum SA członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

news

Energetyczne Centrum SA, lider rynku wśród niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i paliwa gazowego w Polsce, dołączył do elitarnego grona członków PSSB po rocznym okresie kandydowania.

WIĘCEJ >

Konferencja „Gaz – Jako czynnik bezpośrednio pobudzający wzrost gospodarczy regionu”

news

W dniu 28 kwietnia 2015, specjaliści z Błękitnej Energii brali udział w Konferencji „Gaz – Jako czynnik bezpośrednio pobudzający wzrost gospodarczy regionu” w radomskim centrum rozwoju.

WIĘCEJ >

Spełniliśmy marzenie Kasi, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie

news

Energetyczne Centrum wraz z Fundacja spełniły marzenie chorej dziewczynki. W poniedziałek przed domem dziadków ośmioletniej Kasi stanął jej prywatny plac zabaw.

WIĘCEJ >

PRZERWA W DOSTAWACH GAZU W ZGIERZU

news

W związku z pracami na sieci gazowej, prowadzonymi przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o., informujemy, iż w dniu 12.02.2015 w godzinach 9:00-14:00, nastąpi przerwa w dostawach gazu do mieszkań w Zgierzu.

WIĘCEJ >

Energetycznego Centrum włączyło się do mikołajkowej akcji Radia Hobby.

news

5 grudnia na antenie lokalnego Radia Hobby odbyła się pełna energii mikołajkowa akcja. Redakcja wspólnie ze sponsorami przygotowała mikołajkowe paczki dla dzieci.

WIĘCEJ >