AKTUALNOŚCI

Konferencja „Gaz – Jako czynnik bezpośrednio pobudzający wzrost gospodarczy regionu”

news

W dniu 28 kwietnia 2015, specjaliści z Błękitnej Energii brali udział w Konferencji „Gaz – Jako czynnik bezpośrednio pobudzający wzrost gospodarczy regionu” w radomskim centrum rozwoju.

WIĘCEJ >

Spełniliśmy marzenie Kasi, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie

news

Energetyczne Centrum wraz z Fundacja spełniły marzenie chorej dziewczynki. W poniedziałek przed domem dziadków ośmioletniej Kasi stanął jej prywatny plac zabaw.

WIĘCEJ >

PRZERWA W DOSTAWACH GAZU W ZGIERZU

news

W związku z pracami na sieci gazowej, prowadzonymi przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o., informujemy, iż w dniu 12.02.2015 w godzinach 9:00-14:00, nastąpi przerwa w dostawach gazu do mieszkań w Zgierzu.

WIĘCEJ >

Energetycznego Centrum włączyło się do mikołajkowej akcji Radia Hobby.

news

5 grudnia na antenie lokalnego Radia Hobby odbyła się pełna energii mikołajkowa akcja. Redakcja wspólnie ze sponsorami przygotowała mikołajkowe paczki dla dzieci.

WIĘCEJ >

Megawatek w Centrum Zdrowia Dziecka – fotorelacja

news

Już od 2002 roku - dokładnie 25 listopada - na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, ustanowiony w setną rocznicę powstania maskotki. Z tej okazji gigantyczne pluszaki opanowały sale i korytarze Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie!

WIĘCEJ >

Energetyczne Centrum SA wraz z Fundacją Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci!

news

W Łodzi spełniło się marzenie Kacperka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

WIĘCEJ >

Zasady rozliczania paliwa gazowego

news

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 23 czerwca 2013 r., od 01.08.2014 r. rozliczenia za dostarczone paliwo gazowe i świadczone usługi przesyłania, dystrybucji i magazynowania, obowiązkowo będą prowadzone w jednostkach energii (kWh).

WIĘCEJ >

Nowa Spółka obsługowa Energetycznego Centrum S.A.

news

Informujemy, że od 01.10.2014 r. obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej Energetycznego Centrum, będzie zajmować się nowa spółka – Centrum Usług Wspólnych – Energia i Gaz Sp. z o.o. ​

WIĘCEJ >

Nowa oferta TANI GAZ I PRĄD już dostępna!

news

Z dniem 8 września 2014 roku Energetyczne Centrum SA wprowadziło nową ofertę dla Klientów Indywidualnych - TANI GAZ I PRĄD. Naszym Klientom proponujemy niższe stawki, a co za tym idzie trzyletnie oszczędności na rachunkach za gaz i prąd.

WIĘCEJ >