PUNKT OBSŁUGI KLIENTA

Szanowni Państwo,
informujemy, iż Punkt Obsługi Klienta na ul. Domaniewskiej 37 jest nieczynny. Obsługa Klienta odbywa się w siedzibie firmy Energetyczne Centrum S.A. przy ul. Wołoskiej 24 w Warszawie (4 pietro) w godzinach 8-16.
Energetyczne Centrum S.A.

KONTAKT DLA DZIENNIKARZY

e-mail: biuroprasowe@ec.net.pl

Tel.: 797 027 854

ADRES DO KORESPONDENCJI

Energetyczne Centrum S.A.

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa

 

e-mail: dok@ec.net.pl

FORMULARZ KONTAKTOWYJeśli kontaktujesz się w sprawie konkretnej umowy, wpisz jej numer i opisz zgłoszenie.
Jeśli jesteś zainteresowany umową, zostaw kontakt.

oddzwonimy!


Administratorem danych osobowych jest Energetyczne Centrum S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@ec.net.pl
Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymania oferty, a ich niepodanie uniemożliwi jej przesłanie. Dane będą przetwarzane w celu marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).
Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby marketingu.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.