LIDER ZMIAN NA RYNKU ENERGII

Energetyczne Centrum S.A. to jeden z pierwszych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej na polskim rynku. Odkąd rozpoczeliśmy działalność w 2011 roku, dołączyło do nas ponad 200 000 Klientów indywidualnych i biznesowych i liczba ta stale rośnie. To wraz z nimi budowaliśmy liberalny rynek sprzedaży prądu edukując i przekonując do przeciwstawienia się dominami monopolistów.

W listopadzie 2014 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż paliwa gazowego.
Ze względu na oczekiwania naszych klientów i dywersyfikację usług stworzylismy odnoszące sukcesy na rynku marki:
Błękitna Energia i Multihome.

Jesteśmy najchętniej wybieranym sprzedawcą przez Klientów, którzy zdecydują się na zmianę dostawcy paliwa gazowego i energii elektrycznej. Aż 8 na 10 Polaków zmieniających sprzedawcę paliwa gazowego w lipcu 2016 roku wybrało naszą ofertę, To dla nas największe wyróżnienie!

Wiemy, że nasi Klienci oczekują najlepszych rozwiązań - konkurencyjnych cen i bezpiecznego dostawcy energii. Codziennie staramy się temu sprostać oferując atrakcyjne ceny, przejrzyste i proste zasady zmiany sprzedawcy i elastyczne produkty.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy firmą opartą na dokonaniach pionu sprzedaży. Dlatego większość z nas pracuje w terenie. To wykwalifikowani eksperci rynkowi, którzy potrafią zaproponować najlepsze rozwiązania prowadzące do niższych rachunków za energie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi przedstawiciele pozostają do dyspozycji Klienta przez cały czas obowiązywania umowy doradzając i odpowiadając na pytania. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy w strukturach grupy European Energy Center działajjącej na dojrzałych rynkach Europy Centralnej.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Lubimy być doceniani, dlatego cieszy nas uznanie płynące od naszych klientów, z którymi pracujemy na co dzień oraz od niezależnych instytucji, które zauważają i nagradzają nasze wysiłki wkładane w rozwój rynku i konkurencji.

KODEKS ETYCZNY

W Energetycznym Centrum stawiamy na najwyższe standardy obsługi oraz najwyższą jakość oferowanych Klientom usług. Nasze działania skupiają się na prowadzeniu biznesu w sposób rzetelny, przejrzysty i odpowiedzialny. Każdego dnia dbamy o podnoszenie standardów etycznych i zawodowych w oparciu o

STRUKTURA PALIWA

Informacja o strukturze paliw znajduje się

KONCESJE I TARYFY

Decyzją prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, Energetyczne Centrum S.A. posiada koncesję na obrót energią elektryczną do 2030 roku oraz koncesję na obrót paliwem gazowym do 2025 roku.